Pracownik kontroli jakości

Cognor S.A. Oddział OM Szopienice w Katowicach

Spółka COGNOR S.A. Oddział OM Szopienice w Katowicach powstała w 2002 roku, jest wiodącym producentem stopów miedzi oraz cynku. Produkcja obejmuje odlewnictwo brązów w postaci wałków i tulei oraz produkcję stopów odlewniczych w postaci gąsek i zapraw ocynkowniczych w postaci bloków. Ponad 50% wyrobów jest aktualnie sprzedawana na rynku europejskim. Z uwagi na dynamiczny rozwój Spółka poszukuje chętnych do pracy na kilku stanowiskach:

Wymagania:
- wykształcenie i doświadczenie:
wykształcenie średnie techniczne + doświadczenie na podobnym stanowisku, lub
wykształcenie wyższe techniczne (najlepiej: Metrologia, Inżynieria Materiałowa, Metalurgia lub podobne);
- umiejętność obsługi narzędzi pomiarowych: suwmiarka, mikrometr;
- obsługa komputera (podstawy MS Office i Excel);
- zdolności manualne;
- dokładność i staranność w wykonywaniu obowiązków, dobra organizacja pracy;
- mile widziane doświadczenie z zakresu analiz składu chemicznego i badań wytrzymałościowych.

Główny zakres obowiązków:
- praca na hali i w laboratorium, praca w ruchu ciągłym w systemie 3-zmianowymi;
- kontrola jakości wyrobów na hali produkcyjnej według ustalonych procedur - kontrola wymiarowa i wizualna;
- przygotowanie i badanie próbek stopów metali - Optyczna Spektrometria Emisyjna, Twardość HB;
- prowadzenie dokumentacji i sporządzanie raportów;
- pobieranie i badanie próbek surowców i złomów;

Oferujemy:
- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, na początku na okres próbny 3-miesiące, z możliwością przedłużenia umowy;
- zwiększenie wynagrodzenia w przypadku przedłużenia umowy po okresie próbnym;
- premie comiesięczne;
- możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego;
- ubezpieczenie grupowe, pakiet socjalny;
- ZFŚS (nagroda za staż pracy, „wczasy pod gruszą”, premie świąteczne, paczki dla dzieci, zapomogi)
- karta multisport (dofinansowana częściowo przez Pracodwacę)

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez COGNOR S.A. Oddział OM Szopienice w Katowicach https://www.oms.com.pl, moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych (CV, referencje, etc.), dla potrzeb obecnych i przyszłych procesów rekrutacyjnych przeprowadzanych przez Spółkę."

Jeśli nie wyrazisz zgody Twoja aplikacja zostanie wykorzystana jedynie na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda może być cofnięta w każdym czasie, z tym że pozostaje to bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.